Apple, İphone 6 Modelini Bugün Piyasaya Sunabilir

trasparan telefon,iphone 6Her yıl 2-6 Haziran da yapılan akıllı teknoloji dünyasının en büyük etkiliği olan WWDC, bu yıl yine farklı ürün lansmaları sunacak.Bunlardan biri da Apple'ın en üst seviye akıllı telefonu İphone 6 olabilir. Her yıl 2-6 Haziran da yapılan WWDC 2014’de Apple iOS, Mac OS, akıllı ev kontrolörü ve iWatch’ın tanıtılması beklenen etkinlikte, sürpriz bir kararla iPhone 6 tanıtılabilir.

San Francisco Moscone Center’de yapılacak olan etkinlikte ilginç bir tanıtım videosu çekilmiş. Fransız nowhereelse.fr sitesi tarafından çekilen ve paylaşılan videoda, geçtiğimiz aylardan bu yana sızıntı görsellerde ortaya çıkan iPhone 6 modelinin kısa tanıtım videosu yer alıyor.
 
Sızıntı videolarda rastladığımız iPhone 6’nın kasasında yer alan gri ve geniş bordürün, tanıtım filmindeki iPhone ile aynı olduğunu görüyoruz. Eğer WWDC 2014’de yeni nesil bir iPhone(6) modeli tanıtılacaksa, sızıntı görsel ve videoların tümü doğrulanmış olacak.
 
iOS 8
 
Kullanıcıların asıl merakla beklediği yazılım ise iOS 8.
 
Apple'ın iOS 8 ile birlikte ses getiren değişikliklerden ziyade tasarımda bazı yeniliklere imza atması bekleniyor.
 akıllı telefon,smart watch
Asıl dikkat çeken nokta iOS 8 ile gelen yazılımlar olacak. Bunlar arasında sensörlerden toplanan yaşam takip bilgilerini analiz edebilen Healthbook ve iWatch yardımcı uygulaması Watch Utility bulunuyor.
 
Ayrıca Smart Home akıllı ev otomasyon teknolojisinin de iOS 8'e entegre edilmesi bekleniyor.
 
iOS 7'yle zaten birçok şeyi değiştiren Apple'ın iOS 8'le mobil dünyada oyunun kurallarının yeniden yazacağı konuşuluyor.

Tün dünyada artık akkılı saat furyasının başlaması farklı bir teknolojik devriminde başlangıcı sayılabilri, ülkemizde Turkcell'inde akıllı telefonu ile birlikte akıllı saat piyasasını girmesi artık teknolojide tek firma dönemininde bittiği anlamına geliyor.

2 Haziran 2014 PazartesiEtiketler: iphone 6 , akıllı telefon , transparan telefon ,

Yorumlar

Yorum Yap

     

Kategoriler

Son Konular

Galeri

Hayat yaşadığın andan ibarettir, anın tadını çıkar ;)